Výživoví poradci a koučové

Tomáš Růžička

Výživový poradce
Lifestyle coach

Česká republika, Mladá Boleslav, Brno

Nabízím celostní přístup k vašemu zdraví. Je mi 33 let a přes 10 let se věnuji prevenci zdraví. Mám státní zkoušku zprofesní kvalifikace výživový poradce a jsem Lifestyle kouč.

Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA

Výživový poradce
Lifestyle coach

Česká republika, Hradec Králové, Mladá Boleslav

Jednatelka vzdělávací společnosti Nutriční Akademie, s.r.o., Lifestyle kouč s 15ti letou praxí  s psychologickým vedením sportovců i sportujících dětí za zdravým životním stylem.

Michaela Sedláčková Šimordová

Výživový poradce

Mladá Boleslav

Mým posláním je předávat dále vizi, že člověk může hubnout, nabírat nebo se udržovat ve formě (dle svých vlastních preferencí) a přesto to k tomu může docházet s radostí a chutí. Je to všechno jen o tom správném uchopení.

Ing. Eva Kocurková

Výživový poradce
Lifestyle coach

Praha, Mladá Boleslav

Jsem vedoucí projektu Potravinové intolerance s 15 letou praxí nejen na území ČR, ale zejména v zahraničí. Od roku 2019 jsme se stala akreditovanou osobou pro státní zkoušku Nutriční poradce, které zaštiťuje Ministerstvo zdravotnictví v ČR.

Michaela Šandová

Výživový poradce
Lifestyle coach

Kroměříž

Od roku 2006 se zabývám přírodními doplňky stravy a jejich působením na zlepšení zdravotního stavu a celkovou regeneraci organismu.

Mgr. Michaela Tkadlecová

Výživový poradce

Praha, Mladá Boleslav

„Výživa nás ovlivňuje naprosto ve všech směrech. Správným jídelníčkem se dá ovlivnit velmi mnoho, od vzhledu postavy, vzhledu kůže a obličeje, přes hubnutí a nabírání až po výkonnost při sportech, nebo i efektivitu práce, myšlení, schopnost se soustředit a podobně“

Karel Jadrníček

Výživový poradce

Kraj Jihomoravský, Zlínský a Vysočina

Jsem licencovaný fitness trenér a výživový poradce a svoji práci dělám rozhodně jinak! Naučím vás jak jednoduše změnit své návyky a vyhnout se mýtům a polopravdám. Naučím vás jak milovat pohyb a mít radost ze cvičení a ze své proměny. Naučím vás jak se stravovat jednoduše a bez jojo efektu. Naučím vás jak se dostat k vysněné postavě. Ukážu vám cestu k proměně a bude už pak zcela záležet na vás, jakým směrem se vydáte, protože každý z nás je originál a každý má svou cestu, po které kráčí..

Zdeňka Trummová

Výživový poradce, Life style kouč, Lektor výživy

Hradec Králové, Královohradecký kraj

Ať dělám, co dělám, jsem pedagog. Učím druhé, jak pečovat o svoje zdraví s lehkostí a přirozeností. Tak, aby nebyli v zajetí módních výživových směrů, diet a společenských tlaků. Pomůžu vám nastavit stravovací systém, který chutná, je ušitý na míru vám či vaší rodině a je dlouhodobě udržitelný.

Rostislav Halaš

 výživový poradce

Česká republika, Brno, Ostrava, Olomouc

Pomůžu Vám k lepší kondici a dobrému pocitu ze sebe sama.
12 let se věnuji celostní medicíně. Jsem sportovec tělem i duší.
Mám státní zkoušku z profesní kvalifikace výživový poradce.

Kneslova 5, 618 00, Brno
mobil: +420 739 032 837
email: rostahalas@gmail.com
www.facebook.com/rosta.halas

Marie Štelclová

Jmenuji se Marie Štelclová a věnuji se komplexnímu, osobnímu poradenství v oblasti výživy a psychosomatiky. Důležité pro mne je, Vás naučit, jak s jídelníčkem pracovat, jak si stravu nastavit tak, aby jídelníček byl dlouhodobě udržitelný. Naučím Vás chápat jednoduché základní pravidla, čemu se vyvarovat a co naopak do stravy zahrnout. Pokud Vám někdo říká,…. chcete zhubnout nejezte – já říkám jezte! Ke štíhlé postavě je potřeba se projíst.

Ne diety, ale změna životního stylu, změna pohledu na potraviny, na kvalitu potravin. Celou dobu jsem Vašim průvodcem a budeme spolu úzce spolupracovat po celou dobu, než se vše naučíte. 

Partneři projektu NUTRI OFFICE